İşlem Rehberi

Ödeme Bilgilerinin Girilmesi (Abonelik Oluşturulması)
payment.startsub.com websitesinde istediğiniz ürüne abone olmak için anasayfadaki "Abone Ol" butonuna basıp seçtiğiniz ürüne, abone olabilirsiniz. Alacağınız ürünü ve abonelik planını belirledikten sonra ödeme sayfasında mesafeli satış sözleşmesi, ön bilgilendirme sözleşmesi ve kart kaydetme sözleşmesini onaylayarak, kredi kartınızı kaydetmek yoluyla aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz ürününüz kargoya verilmeden önce Hesabım sayfanızdaki Adres ve Kargo alanında adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Abone olma işlemi tamamlandığında mesafeli satış sözleşmesi sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesi ve alışverişinizin tamamlanması aşamalarında e-postayla bilgilendirilirsiniz.

 • Abonelik İptal Etme: Hesabım sayfanızdaki Aboneliklerim alanından "Aboneliği İptal Et" seçeneğiyle aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

 • Abonelik Kredi Kartı Güncelleme: Aboneliğinizin askıda olması demek aboneliğinizi oluşturduğunuz kart ile ilgili bir problem var ve kredi kartınızdan abonelik tahsilatı yapılamıyor demektir. Hesabım sayfanızdaki Ödeme Bilgilerim alanından, kartınızı güncelleyebilirsiniz.

 • Mal ve Hizmetin Seçilmesi
  payment.startsub.com websitesinde istediğiniz ürüne ulaşmak için, anasayfadaki "Abone Ol" butonuna tıklayabilir ya da sayfanın ürün içeriklerini barındıran bölümüne bakabilirsiniz. Ürün Görselinin altındaki veya ürün sayfasındaki "Abone Ol" butonuna basıp seçtiğiniz ürüne abone olabilirsiniz.

  Ödeme Bilgilerinin Girilmesi (Satın Alma)
  Ödeme aşamasına geçmek için abone olacağınız ürünü (ve varsa ödeme planını) seçtikten sonra "İleri" butonuna basın. Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi girebilir veya kayıtlı adreslerinizden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz ürününüz kargoya verilmeden önce Hesabım sayfanızdaki Adres ve Kargo alanında adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girip abone olma işleminizi tamamlayın. Ödemenizi kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Abone olma işlemi tamamlandığında mesafeli satış sözleşmesi sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizin kargoya teslim edilmesi ve alışverişinizin tamamlanması aşamalarında e-postayla bilgilendirilirsiniz.

 • Siparişinizin ve faturanızın kargolanmasını istediğiniz adresi seçin veya sisteme yeni bir adres tanımlayın.

 • Ödeme planınızı seçip kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra aboneliğinizi başlatın.

 • Teslimat Bilgileri
  payment.startsub.com websitesinde ödeme alındıktan sonra, sitede belirtilen tedarik süresi içinde ürünü kargolanır. Ayrıca dilediğiniz zaman payment@startsub.com adresine veya anasayfadaki telefon numarasına ulaşarak sipariş durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

  Sözleşmeler
 • payment.startsub.com ile yapacağınız sözleşmeler en az 3 yıl süreyle saklanacaktır.
 • Mesafeli satış sözleşmesi, ön bilgilendirme sözleşmesi ve kart kaydetme sözleşmesini ödeme ekranından inceleyebilir, onayladıktan sonra ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

 • Gizlilik Politikası
  Gizlilik Politikamız, payment.startsub.com ana sayfasının en altında bulunan Gizlilik Politikası linkinde mevcuttur.